Úhrada členských poplatkov SLA 3D za rok 2018

Milí lukostrelci,

vstúpili sme nového "lukosteleckého" roku 2018. Preto by sme Vás chceli požiadať o úhradu členských poplatkov do SLA 3D. Suma členského bola na ostatnej VČS SLA 3D schválená v jednotnej výške 12 EUR.

Pre tých, ktorí si už nepamätajú, ako si to uhrádzali v minulom roku, tak zasielam zopár inštrukcií:

1/ Ak ste členom lukostrelckého klubu, tak požiadajte Administrátora vášho klubu pre styk so SLA3D, aby skontroloval registráciu v SLA3D a uhradil za Vás členské.

Ak nie ste členom klubu a budete strieľať ako individuálny lukostrelec (prípadne vo Vašom klube nemáte Administrátora, ktorý by toto vykonával), tak je potrebné prihlásiť sa na stránke: http://archery3d.sk/login

2/ Po prihlásení je možné editovať svoj profil (meno, priezvisko, dátum narodenia, adresu, divíziu luku, email a mobil), prípadne profily členov, ktorých spravujete

3/ Následne vykonáte platbu za členské do SLA3D. Členský príspevok do SLA3D je jednotný pre všetky vekové kategórie 12 EUR. Platba sa vykonáva online cez internetbanking, prevodný príkaz, alebo je možné platiť platobnou kartou. Platba a napárovanie platieb prebieha väčšinou za niekoľko minút.

Pre tých, ktorí nemali doteraz licenciu, systém im automaticky vydá číslo licencie, ktoré im príde do emailu.

4/ Noví členovia musia odovzdať vyplnený a podpísaný súhlas so spracovaním osobných údajov. Ak ste mladší ako 18 rokov, použite súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý podpíšu vaši rodičia (všetko nájdete na stránke).


Časté otázky, ktoré ste sa nás v poslednej dobe pýtali:

Snímka.PNG

Ako individulny člen som v minulom roku síce čleské uhradil, ale už som zabudol svoje heslo. Neviem sa tam prihlásiť. Neviete mi poslať moje heslo?

Odpoveď: Ak ste zabudli svoje heslo, ale viete svoju emailovú adresu, nemáte problém. Už funguje nová funkcionalita na reset hesla, pričom vám doručíme do emailu nový aktivačný email s možnosťou zadania nového hesla. Reset hesla nájdete tu:

obnovenie.png


Ako vidím, že som správne prihlásený v správe lukostrelcov z nášho klubu? Ako by to malo vyzerať?

Odpoveď: Ak ste v minulosti robili úhrady a prihlásite sa na našej stránke http://archery3d.sk/login, tak prvé, čo uvidíte po prihlásení, bude niečo takéto: hh3d.PNG

Tu vidíte, koľkých členov spravujete, koľkým máte uhradiť členské, môžete si členov odobrať, pridať, editovať (kliknutím na číslo licencie), uhradiť za všetkých naraz atď. Ak ste spravovali v minulom roku iba seba, tak tam budete mať iba seba.


Bol som členom klubu, ale klub sa nám rozpadol a založili sme si nový. Ako sa presunúť zo starého klubu do nového?

Odpoveď: Zaregistrujte sa na stránke http://archery3d.sk/login, kde si vytvoríte profil administrátora. Napíšte nám mail (malek @ archery3d.sk), kde uvediete, pod akým prihlasovacím menom ste sa zaregistrovali a ktorých členov máme pod Vás presunúť. Po našom overení tohto transferu vám členov priradíme a môžete uskutočniť úhradu členského.


Sme klub, ktorý si zmenil kontaktné údaje, ako si ich zaktualizujem?

Odpoveď: Napíšte nám mail (malek @ archery3d.sk), údaje zakutalizujeme. V najbližších dňoch budeme robiť update našej stránky, kde už bude nasadená zjednodušená správa klubov. Preto pri kluboch prosíme troška trpezlivosti. Až to bude, určite dáme info na stránku.


V minulom roku som strieľal TRRB, ale už som prešiel na BB. Ako si to mám upraviť, aby mi pri prihlasovaní na súťaž ihneď nahadzovalo túto novú divíziu luku?

Odpoveď: Toto vykoná editáciu profilu lukostrelca Váš Administrátor v klube, ktorý robil aj úhrady. (ak ste si to hradili sami, tak ste to Vy).


Kedy dostaneme nové kartičky s licenciami pre rok 2018?

Odpoveď: Od roku 2018 sa nové kartičky s licenciami budú vydávať elektronicky vo forme PDF. Aj táto funkcionalita by mala byť funkčná do konca januára 2018. V profile lukostrelca bude možné stiahnuť si PDFkovú licenciu, ktorú si vytlačíte a zalaminujete, ak ju budete potrebovať. Bude na nej aj fotografia, ktorú ste si uložili v profile.


Môžem zaplatiť za členské v roku 2018 v hotovosti?

Odpoveď: Členské sa v hotovosti platiť nemôže. Ak nie ste dostatočne technicky zdatní, tak poproste niekoho (kamaráta lukostrelca), aby si Vás zaregistroval pod seba a úhradu uskutočnil on.


Kto mi vie pomôcť a poradiť pri úhrade členského?

Odpoveď: kľudne kontaktujte Petra Málka (malek @ archery3d.sk), poradí, čo treba.


Ako viem, že vám moja úhrada členského nabehla?

Odpoveď: Väčšina úhrad naskakuje ihneď, niektoré trvajú 1-2 dni. Skontrolujte si po 3 dňoch stránku http://archery3d.sk/lukostrelci, kde je zoznam všetkých členov s platnými licenciami pre rok 2018. Ak tam budete, tak úhrada prebehla OK. Ak tam nebudete, tak píšte a pošlite detaily Vašej úhrady, aby sme to prekontrolovali, kde nastala chyba.


Veríme, že úhrady členského pre rok 2018 prebehnú hladko. Ak bude dajaký problém, neváhajte ma kontaktovať, určite Vám rád pomôžem.

Ing. Peter Málek - hospodár SLA 3D

Posted in Dôležité, Hospodárska komisia on jan 09, 2018

Partneri:
Sme členmi
European archery association 3D
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba