MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2020
19.09.2020 - 20.09.2020 Dechtice

Propozícia súťaže Zoznam Prihlásených

74 súťažiacich

BB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Michal Mazag

SVK1645 9 24 525 8.75
2

Samuel Földeš

SVK1398 7 24 522 8.7
3

Peter Šiagi

SVK1273 5 14 455 7.58
4

Maximilián Németh

SVK1408 9 6 452 7.53
5

Martin Pačan

SVK2016 1 11 400 6.67

BB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Nina Klasová

SVK2002 6 10 446 7.43
2

Nina Hubíková

SVK1434 2 5 346 5.77
3

Michaela Hajková

SVK1350 0 9 326 5.43
4

Katarína Formanková

SVK2088 1 4 302 5.03
5

Sára Brozmanová

SVK1314 2 2 297 4.95

BB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Marián Chudík

SVK1119 4 13 435 7.25
2

Dominik Vojtko

SVK0848 1 2 331 5.52
3

Róbert Bejtic

SVK1290 0 6 295 4.92
4

Matej Mala

SVK0884 0 4 246 4.1
5

Samuel Deanko

SVK2021 0 3 205 3.42

BB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Lenka Landlová

SVK1515 2 1 335 5.58
2

Jana Klasová

SVK2001 1 7 333 5.55
3

Silvia Rímešová

SVK0950 3 3 298 4.97
4

Nela Žitňanská

SVK1449 3 2 295 4.92
5

Lucia Patáková

SVK1551 0 4 282 4.7
6

Lenka Lopušná

SVK1459 1 4 267 4.45
7

Viktoria Prokopová

SVK1470 0 2 260 4.33
8

Sofia Malá

SVK1545 2 3 229 3.82

CU Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Dárius Tóth

SVK1141 2 14 469 7.82
2

Leonard Pikla

SVK1044 4 15 458 7.63

CU Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Táňa Uhrinová

SVK2017 3 3 268 4.47

CU Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

TAMÁS BALOGH

SVK1792 20 24 585 9.75
2

Maroš Tlachač

SVK0723 21 22 584 9.73
3

Peter Prochazka

SVK1473 18 27 579 9.65
4

Dárius Kočiš

SVK0853 9 19 518 8.63
5

Tomáš Kysel

SVK0831 7 11 471 7.85

CU Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Alexandra Kašubová

SVK1137 4 16 455 7.58
2

Liliana Uhrinová

SVK1209 1 7 320 5.33

HU Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Matej Paškuliak

SVK1391 19 25 584 9.73

HU Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Nella Alexandra Sádecká

SVK1443 3 13 443 7.38

HU Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Ivan Georgiev

SVK1267 12 23 536 8.93
2

Samuel Sebastián Sádecký

SVK1266 6 16 467 7.78

OL Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Maxim Huan

SVK1553 3 6 367 6.12
2

Róbert Pobiják

SVK1222 0 9 301 5.02

OL Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Jakub Málek

SVK0658 10 24 552 9.2
2

Filip Pagáčik

SVK0573 5 9 408 6.8
3

Alex Mlinkovics

SVK1112 3 6 371 6.18
4

Juraj Rychtárech

SVK1005 0 8 325 5.42

OL Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Ema Košarišťanová

SVK1008 4 20 489 8.15
2

Monika Topoliová

SVK1205 3 7 356 5.93

PBHB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Daniel Mavrák ml.

SVK1418 0 10 359 5.98
2

Marek Králik

SVK1629 2 3 272 4.53
3

Adam Krchňavý

SVK1641 0 4 251 4.18
4

Adam Gajarský

SVK1949 1 0 238 3.97

PBHB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Natanael Šebest

SVK2032 2 1 197 3.28

PBHB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Johanka Krchňavá

SVK1640 2 2 196 3.27
2

Zuzana Králiková

SVK1628 0 0 178 2.97
3

Alžbeta Vargová

SVK1490 0 1 135 2.25

TRLB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Tobiáš Nagy

SVK2000 2 1 271 4.52

TRLB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Henrieta Sarková

SVK1276 1 1 252 4.2

TRLB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Tomáš Tlachač

SVK0722 0 7 322 5.37
2

Šimon Nagy

SVK1960 4 2 292 4.87

TRLB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Eliska Filipová

SVK1326 2 1 238 3.97

TRRB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Pavol Šulek

SVK1475 7 21 511 8.52
2

Tomáš Karas

SVK1142 11 12 508 8.47
3

Martin Mikulec

SVK1583 6 13 481 8.02
4

Alex Hubík

SVK1433 5 17 478 7.97

TRRB Deti

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Sofia Dobiášová

SVK1527 7 17 470 7.83
2

Alexandra Kmeťková

SVK2019 4 9 448 7.47
3

Dorotka Dubná

SVK1414 2 9 355 5.92
4

Viktória Priekalová

SVK2026 1 3 330 5.5
5

Diana Naomi Mulinová

SVK2027 2 3 327 5.45

TRRB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Cyril Križan

SVK0714 0 3 208 3.47

TRRB Kadet

Poradie Meno Číslo licencie Bodov Spolu Priemer na šíp
1

Tünde Baranyai

SVK1130 4 6 330 5.5
2

Ema Hudecová

SVK1140 0 5 315 5.25
3

Lucia Matyšáková

SVK1514 2 5 288 4.8
4

Lea Málková

SVK0659 0 3 274 4.57
5

Diana Orságová

SVK1420 1 2 211 3.52
6

Sára Popluhárová

SVK1554 0 0 106 1.77
Štatistika: 49 Zlatých, 37 Strieborných, 30 Brondozových.

Organizátor:

Archery Klub Geronimo Trnava
Organizátor - Peter Krištofík, 0903 433 955, 0907 729 906 – Sárková, gabriela.sarkova@gmail.com
Riaditeľ súťaže - Marián Šturdík
Hlavný rozhodca - Jana Harabinová
Technický delegát - .
Technický delegát - .

Adresa:

Dechtice – Planinka kaštieľ, Dechtice 300, 919 53 Dechtice – Planinka

Galéria:

Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba