Prihlasovací formulár
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 2.kolo

Prihlásenie nie je možné!

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 13.04.2022 - 18:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 280

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
278
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti do 12,99

Alan Kubaliak

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1610
BB Deti do 12,99

Kristína Horvátová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1978
BB Deti do 12,99

Nikola Krucovčinová

Lukostrelecký klub Stupava SVK2333
BB Deti do 12,99

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Deti do 12,99

Julianka Repková

LK Epirus SVK2085
BB Kadet 13+

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet 13+

Marián Chudík

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ I.VT SVK1119
BB Kadet 13+

Michal Mazag

Lukostrelecký klub Stupava III.VT SVK1645
BB Kadet 13+

Samuel Deanko

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2021
BB Kadet 13+

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Kadet 13+

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1273
BB Kadet 13+

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1545
BB Kadet 13+

Kmetíková Eliška

ŠK ORLÍK SLIAČ SVK2364
BB Kadet 13+

Lenka Landlová

II.VT SVK1515
BB Kadet 13+

Nina Klasová

Ivanská lukostrelecká družina SVK2002
BB Kadet 13+

Lenka Lopušná

Lukostrelecký klub route 66 SVK1459
BB Senior 18+

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
BB Senior 18+

František Tutoky

Individuálny člen SVK1382
BB Senior 18+

Marián Ferjo,

Lukostrelecký klub Prešov SVK1564
BB Senior 18+

Miroslav Beno

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2208
BB Senior 18+

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior 18+

Vladimír Šálek

ML3D Svk1066
BB Senior 18+

Tomáš Mikláš

II.VT SVK2195
BB Senior 18+

Patrik Plekanec

Lukostrelecký klub Topoľ III.VT SVK1958
BB Senior 18+

Matej Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1609
BB Senior 18+

SÁNDOR HARANGI

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1878
BB Senior 18+

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Senior 18+

Daniel Tarbaj

LKPO SVK0960
BB Senior 18+

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš SVK0925
BB Senior 18+

Rastislav Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0748
BB Senior 18+

Ľubomír Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1045
BB Senior 18+

Jakub Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK2293
BB Senior 18+

Marek Paták

Lukostrelecký klub Topoľ III.VT SVK1552
BB Senior 18+

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1483
BB Senior 18+

Kristína Kunová

LK Hubert Arrows SVK1013
BB Senior 18+

Edita Mlinkovicsová

LK Hubert Arrows III.VT SVK1115
BB Senior 18+

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior 18+

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1004
BB Senior 18+

Lýdia Kmecová

Lukostrelecký klub Prešov SVK1561
BB Veterán 55+

Ladislav Dorčák

SVK0675
BB Veterán 55+

Ivan Filip

Lukostrelecký klub Stupava SVK1325
BB Veterán 55+

Šándor Gabnai

Alsóörsi Sport Egyesület HUN2653
BB Veterán 55+

István Pozsonyi

Salgótarjáni Párducok Íjász Club HUN8376
BB Veterán 55+

Juraj Čulák

KŠL Zvolen SVK0584
BB Veterán 55+

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán 55+

Slavomír Dobrovodský

LK Epirus SVK2140
BB Veterán 55+

Peter Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK2148
BB Veterán 55+

VIKTOR DEMETER

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1790
BB Veterán 55+

Kristina Prekopová

Lukostrelecký klub Stupava SVK2310
CRB Senior 18+

Roland Keseli

LK Hubert Arrows I.VT SVK1210
CRB Senior 18+

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
CU Deti do 12,99

Martin Pačan

SLK Spišské Vlachy SVK2016
CU Deti do 12,99

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
CU Deti do 12,99

Táňa Uhrinová

SLK Spišské Vlachy SVK2017
CU Kadet 13+

Márk Zsolt Varga

Nagyhegyesi Íjász Egyesület HUN10317
CU Kadet 13+

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
CU Kadet 13+

Péter Molnár

Vitalitás SE HUN/12480
CU Kadet 13+

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica MS.VT SVK0831
CU Kadet 13+

Milan Taraba

ARQUITIS Blatnica SVK2309
CU Kadet 13+

Máté Larion Varga

Spolok priateľov lukostrel'by Baka - ljász barátok társasága Baka MS.VT SVK2248
CU Kadet 13+

Dárius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany I.VT SVK0853
CU Kadet 13+

Liliana Uhrinová

SLK Spišské Vlachy SVK1209
CU Kadet 13+

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1137
CU Kadet 13+

Karina Kamenická

SLK Spišské Vlachy II.VT SVK0770
CU Kadet 13+

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
CU Senior 18+

Ján Lašak

Archery Klub Geronimo Trnava SVK2063
CU Senior 18+

GYÖRGY KÓS

HUN10426
CU Senior 18+

Peter Vida

Lukostrelecký klub Bratislava SVK0455
CU Senior 18+

Dávid Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK1546
CU Senior 18+

JENŐ NEUFELD

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK1791
CU Senior 18+

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior 18+

Zsolt Árpád Varga

Nagyhegyesi Íjász Egyesület HUN9479
CU Senior 18+

Martin Pavúk

SVK1585
CU Senior 18+

Miroslav Kurucz

LK Hubert Arrows SVK0829
CU Senior 18+

Radoslav Židek

LK Varín 3D SVK0004
CU Senior 18+

PETRA BALLA

HUN12338
CU Senior 18+

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
CU Senior 18+

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Senior 18+

Alexandra Synilnyková

SVK2147
CU Veterán 55+

Ladislav Barla

Horehronské luky SVK1897
CU Veterán 55+

Peter Jankovič

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0034
CU Veterán 55+

Lajos Hevesi

HUN1109
HU Deti do 12,99

David Rajchl

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK2360
HU Deti do 12,99

Kristína Búranová

SVK2306
HU Kadet 13+

Róbert Bejtic

LK Dobšiná MS.VT SVK1290
HU Kadet 13+

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Kadet 13+

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ I.VT SVK1142
HU Kadet 13+

Stella Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1161
HU Senior 18+

Ľubomír olexa

SVK2172
HU Senior 18+

Peter Gordan

SVK2318
HU Senior 18+

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior 18+

Vladimír Búran

SVK2346
HU Senior 18+

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1266
HU Senior 18+

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior 18+

Ladislav Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1160
HU Senior 18+

Zoltán Sipos

SVK2070
HU Senior 18+

František Száz

SVK1503
HU Senior 18+

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior 18+

Gábor Balogh

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK2071
HU Senior 18+

Jaroslav Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0650
HU Senior 18+

Ján Jacecko

LO TJ Slávia UVLF Košice Svk0855
HU Senior 18+

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior 18+

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Senior 18+

Kristián Fülemits

SZIU I.VT SVK0823
HU Senior 18+

GYULA RACSKÓ

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1876
HU Senior 18+

Jana Bejticová

LK Dobšiná II.VT SVK1577
HU Senior 18+

Mária Vilimová

LK Dobšiná SVK1636
HU Veterán 55+

Daniel Benik

Lukostrelecký klub route 66 III.VT SVK0596
HU Veterán 55+

Jaroslav Žubrietovsky

i.ć.Lućenec SVK0563
HU Veterán 55+

TIBOR KADLÓT

SVK2012
HU Veterán 55+

Karol Spanyo

LK Legolas II.VT SVK0620
HU Veterán 55+

Milan Školník

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0485
HU Veterán 55+

Ivan Vyšný

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán 55+

Rudolf Michalčík

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1150
OL Deti do 12,99

Maxim Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1553
OL Kadet 13+

Alex Mlinkovics

LK Hubert Arrows III.VT SVK1112
OL Kadet 13+

Juraj Rychtárech

Lukostrelecký klub Turiec I.VT SVK1005
OL Kadet 13+

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
OL Kadet 13+

Jakub Sekerka

ARQUITIS Blatnica SVK1389
OL Kadet 13+

Alexandra Kmeťková

Lukostrelecký klub Topoľ II.VT SVK2019
OL Kadet 13+

Sofia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ III.VT SVK1527
OL Kadet 13+

Jana Klasová

Ivanská lukostrelecká družina II.VT SVK2001
OL Kadet 13+

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
OL Senior 18+

János Molnár

Vitalitás SE HUN/12481
OL Senior 18+

FLÓRIÁN HARANGI

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1879
PBHB Deti do 12,99

Tibor Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1943
PBHB Deti do 12,99

Szabolcs Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1944
PBHB Deti do 12,99

David Hank

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2311
PBHB Deti do 12,99

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti do 12,99

Peter Omelka

LK 3beč Partizánske SVK2337
PBHB Kadet 13+

Marek Králik

*Kysuckí vlci* SVK1629
PBHB Kadet 13+

Natanael Šebest

LK Epirus III.VT SVK2032
PBHB Kadet 13+

Juraj Mrázik

LK Epirus SVK2033
PBHB Kadet 13+

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
PBHB Kadet 13+

Kinga Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2136
PBHB Kadet 13+

Zuzana Králiková

*Kysuckí vlci* SVK1628
PBHB Senior 18+

Botond Vartnal

Haza-Húzó Íjász SE HUN8778
PBHB Senior 18+

Attila Pócs

Csallóközi Íjász Klub - Žitnoostrovský Lukostrelecký Klub SVK2179
PBHB Senior 18+

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior 18+

Marek Kováčik

LK 3beč Partizánske SVK2149
PBHB Senior 18+

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1405
PBHB Senior 18+

Richard Cabaň

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2251
PBHB Senior 18+

Július Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2135
PBHB Senior 18+

Peter Horváth

Spolok priateľov lukostrel'by Baka - ljász barátok társasága Baka SVK2247
PBHB Senior 18+

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ I.VT SVK0888
PBHB Senior 18+

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
PBHB Senior 18+

Ľubomír Králik

*Kysuckí vlci* I.VT SVK0649
PBHB Senior 18+

GÁBOR FARKAS

Miskolci Íjász Egylet HUN9261
PBHB Senior 18+

Viktor Csóri

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok I.VT SVK2138
PBHB Senior 18+

Jozef Baláž

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1623
PBHB Senior 18+

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok I.VT SVK1371
PBHB Senior 18+

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1368
PBHB Senior 18+

Tibor Kocsis

Spirál Hun4515
PBHB Senior 18+

MELINDA GULYÁS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK2212
PBHB Senior 18+

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ MS.VT SVK0611
PBHB Senior 18+

Zuzana Králiková

*Kysuckí vlci* I.VT SVK1203
PBHB Senior 18+

JÁSZKA MÓNIKA FARKASNÉ

Miskolci Íjász Egylet HUN9914
PBHB Veterán 55+

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
PBHB Veterán 55+

LÁSZLÓ OLÁH

VITALITAS HUN7465
PBHB Veterán 55+

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok II.VT SVK1372
PBHB Veterán 55+

Peter Mezzei

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom - Történelmi Íjászklub SVK0744
PBHB Veterán 55+

Jozef Ďugel

LK Varín 3D SVK0343
PBHB Veterán 55+

Tibor Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1370
PBHB Veterán 55+

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
PBHB Veterán 55+

Monika Mezzeiová

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom SVK1286
TRLB Deti do 12,99

Ján Bartoš

Sokol Vidiná SVK2153
TRLB Deti do 12,99

Viktor Stovíček

Individuálny člen SVK1749
TRLB Deti do 12,99

Lukáš Tlacháč

LK Varín 3D SVK2084
TRLB Deti do 12,99

Tobiáš Nagy

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK2000
TRLB Deti do 12,99

Abigél Cabaň

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2250
TRLB Deti do 12,99

Stelka Miklášová

SVK2190
TRLB Kadet 13+

Šimon Nagy

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK1960
TRLB Kadet 13+

Adam Hajdu

Individuálny člen SVK1952
TRLB Kadet 13+

Cynthia Házelmayerová

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2108
TRLB Kadet 13+

Anna Horváthová

Spolok priateľov lukostrel'by Baka - ljász barátok társasága Baka SVK2249
TRLB Kadet 13+

Sofia Kolevová

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK2224
TRLB Kadet 13+

Lucia Hajdáková

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2109
TRLB Kadet 13+

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Senior 18+

Peter Dobiáš

Lukostrelecký klub Topoľ II.VT SVK1528
TRLB Senior 18+

Imrich Csizmadia

SVK1188
TRLB Senior 18+

Attila Bircsák

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2150
TRLB Senior 18+

LÁSZLÓ NÉMETH

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK2189
TRLB Senior 18+

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK0660
TRLB Senior 18+

ATTILA NOVÁK

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1928
TRLB Senior 18+

Peter Bača

Lukostrelecký klub Prešov SVK0961
TRLB Senior 18+

Martin Macko

Lukostrelecký klub Topoľ III.VT SVK2113
TRLB Senior 18+

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior 18+

Šimon Rimák

Lukostrelecký klub Prešov SVK2308
TRLB Senior 18+

Pavol Magyarics

LK Hubert Arrows SVK0328
TRLB Senior 18+

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany II.VT SVK0065
TRLB Senior 18+

Juraj Svitek

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1152
TRLB Senior 18+

Vladimír Fryk

LKPO SVK1189
TRLB Senior 18+

Mária Dobríková

Horehronské luky SVK0948
TRLB Senior 18+

Lucia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2256
TRLB Senior 18+

Zuzana Rédey

LK Legolas SVK0119
TRLB Veterán 55+

Peter Čeljuska

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán 55+

František Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0030
TRLB Veterán 55+

Ivan Majchrovič

II.VT SVK1230
TRLB Veterán 55+

JÁNOS POPOVICS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK2304
TRLB Veterán 55+

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán 55+

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRRB Deti do 12,99

Márk Garai

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2273
TRRB Deti do 12,99

Michal Šúň

LK 3beč Partizánske SVK2206
TRRB Deti do 12,99

Leon Zdráhal

ARQUITIS Blatnica SVK2303
TRRB Deti do 12,99

Miroslav Mrázik

LK Epirus SVK2146
TRRB Deti do 12,99

Denis Horváth

SVK2203
TRRB Deti do 12,99

Ruben Lengyel

Vitalitás HUN12478
TRRB Deti do 12,99

Nela Tománková

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK2201
TRRB Deti do 12,99

Laura Novotná

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2243
TRRB Deti do 12,99

Lucia Školníková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1495
TRRB Deti do 12,99

Michaela Hricišínová

LKPO SVK2283
TRRB Kadet 13+

Ján Jakub Ferjo

Lukostrelecký klub Prešov SVK1379
TRRB Kadet 13+

Richard Prestl

Lukostrelecký klub Prešov SVK2296
TRRB Kadet 13+

Jakub Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1518
TRRB Kadet 13+

Matej Kleštinec

HORNÉ HÚŠČIE 3D ☯ SVK1959
TRRB Kadet 13+

Vladimír Mariňák

Lukostrelecký klub Prešov SVK1378
TRRB Kadet 13+

Matej Macko

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2114
TRRB Kadet 13+

Norbert Šebeš

Lukostrelecký klub Prešov SVK1380
TRRB Kadet 13+

Matúš Macko

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2115
TRRB Kadet 13+

Martin Mikulec

LK Epirus SVK1583
TRRB Kadet 13+

Matúš Griga

LK Varín 3D III.VT SVK1713
TRRB Kadet 13+

Nella Dítětová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2221
TRRB Kadet 13+

Ema Hudecová

Individuálny člen II.VT SVK1140
TRRB Kadet 13+

Nikola Lacková

LK Varín 3D SVK2336
TRRB Kadet 13+

Tünde Baranyai

LK Hubert Arrows SVK1130
TRRB Kadet 13+

Veronika Mazáňová

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK2225
TRRB Kadet 13+

Miriam Žigóová

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2107
TRRB Senior 18+

Michal Bauček

SVK2257
TRRB Senior 18+

JÓZSEF ROLF HAVASI

TELITALÁLAT Ijász Egyesület HUN11222
TRRB Senior 18+

Jaroslav Šalamún

Horehronské luky SVK1279
TRRB Senior 18+

Michal Samuel

Horehronské luky SVK0947
TRRB Senior 18+

Peter Cvik

SVK1644
TRRB Senior 18+

Adam Mlinkovics

LK Hubert Arrows SVK1116
TRRB Senior 18+

Jozef Krajčovič

Spolok priateľov lukostrel'by Baka - ljász barátok társasága Baka III.VT SVK1507
TRRB Senior 18+

Erik Prestl

Lukostrelecký klub Prešov SVK2297
TRRB Senior 18+

Milan Nitrabor Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1517
TRRB Senior 18+

Roman Majercik

SVK1581
TRRB Senior 18+

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior 18+

Ján Bartoš

Sokol Vidiná SVK2152
TRRB Senior 18+

Michal Šúň

LK 3beč Partizánske SVK2279
TRRB Senior 18+

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior 18+

Juraj Vanovčan

III.VT SVK1911
TRRB Senior 18+

Ondrej Janšto

SVK0972
TRRB Senior 18+

Norbert Šebeš

Lukostrelecký klub Prešov SVK1563
TRRB Senior 18+

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRRB Senior 18+

STANISLAV STACH

SVK1932
TRRB Senior 18+

Eduard Novotný

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2242
TRRB Senior 18+

Milan Školník ml.

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1430
TRRB Senior 18+

Róbert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior 18+

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ II.VT SVK1143
TRRB Senior 18+

Michal Sekerka

ARQUITIS Blatnica SVK1388
TRRB Senior 18+

Norbert Horváth

SVK2151
TRRB Senior 18+

Rastislav Mikulec

LK Epirus SVK1582
TRRB Senior 18+

Július Griga

LK Varín 3D SVK1712
TRRB Senior 18+

Michal Hricišín

LKPO SVK2162
TRRB Senior 18+

Tomáš Celec

SLK Spišské Vlachy SVK2307
TRRB Senior 18+

Marián Chudik

SVK1979
TRRB Senior 18+

Martin Hrebenár

LK Dobšiná SVK0468
TRRB Senior 18+

Pavol Mazáň

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK2350
TRRB Senior 18+

Maroš Potocki

SVK2263
TRRB Senior 18+

Marek Tkáčik

SVK2265
TRRB Senior 18+

Marián Žigó

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK2258
TRRB Senior 18+

Gábor Szabó

Unkornis SE. HUN11042
TRRB Senior 18+

MELINDA HAVASINÉ ÉRT

TELITALÁLAT Ijász Egyesület HUN11221
TRRB Senior 18+

Katarína Hudecová

Individuálny člen SVK1321
TRRB Senior 18+

Mária Hronkovičová

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK2101
TRRB Senior 18+

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior 18+

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Senior 18+

Melinda Soós

Spirál Hun11418
TRRB Senior 18+

ORSOLYA RACSKÓNÉ RIBÁRSZKI

LK BAŠTA Rimavská Sobota II.VT SVK1877
TRRB Senior 18+

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1482
TRRB Veterán 55+

Ľubomír Bátora

Individuálny člen SVK1530
TRRB Veterán 55+

Ján Bitto

SVK1423
TRRB Veterán 55+

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok MS.VT SVK1401
TRRB Veterán 55+

Bohumil Kocourek

AC Nove Zámky SVK0379
TRRB Veterán 55+

Ladislav Csomor

Spolok priateľov lukostrel'by Baka - ljász barátok társasága Baka II.VT SVK1508
TRRB Veterán 55+

László Jakab

Unkornis SE. HUN11142
TRRB Veterán 55+

László Major

Vitalitás HUN4608
Štatistika: 48 Zlatých, 41 Strieborných, 33 Bronzových. Počet obedov: 250.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže) Export prihlásených pre online bodovačku
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba