Veľkonočné rozprávanie o lukostreľbe s Arnim
12.04.2020 - 12.04.2020 INTERNET

Prihlásenie:

Na súťaž je možné prihlásiť sa do 12.04.2020 - 8:00, online odhlásenie je možné len do 12.04.2020 - 6:55

Organizátor:


Organizátor - Peter Málek (malek@ archery3d.sk; 0944644533)

Adresa:

INTERNET

Mapa:

GPS: 0, 0


Otvoriť mapu

Pravidlá:

Vzhľadom na aktuálnu zložitú situáciu, keď sa nemôžeme zúčastňovať na našich obľúbených lukostreleckých 3D súťažiach, sme pre vás pripravili pekné lukostrelecké prekvapenie. 

Je to stretnutie a rozprávanie o lukostreľbe a všetkom, čo s tým súvisí s jednym z najlepších 3D lukostrelcov v našich zemepisných šírkach. 

Je to rozprávanie s viacnásobným majstrom sveta v TRLB, výrobcom špičkových lukov, pútavým prednášajúcim a naozaj super človekom - s ARNIM (resp. Tomášom Hanušom)! Arni: 

Střílení z luku, tato dnes již zdánlivě zbytečná činnost, nám může v dnešní, stresem nabité době, přinést nečekaně mnoho krásných zážitků. Učí nás koncentraci a pokoře, což jsou dvě základní věci, bez kterých se lukostřelba neobejde.
Stretnutie s ním sa uskutoční vo sviatočné veľkonočné nedeľné dopoludnie. Arni príde až k vám domov, pretože toto stretnutie prebehne ONLINE. 

Na toto podujatie je potrebné registrovať sa cez prihlasovací formulár. Pokiaľ plánujete toto podujatie pozerať doma spolu viacerí, prosím registrujte sa každý osobitne. Je to dôležité pre nás kvôli zisteniu záujmu a marketingovému dosahu takéhoto podujatia. Veľmi pekne ďakujeme!
 
Podujatie je určené pre všetkých priaznivcov lukostreľby, začiatočníkom i pokročilých, členstvo v SLA 3D nie je podmienkou účasti.  


PROGRAM:

08:45 hod. - 8:55 hod. - postupné online pripájanie sa na účastníkov školenia, skúška spojenia (viď technické požiadavky dolu)

09:00 hod. - privítanie, technické poučenie online (Peter Málek)

09:00 - 10:00 hod.  - Arniho pútavé rozprávanie o lukostreľbe, jeho rady a námety

10:00 - 11:00 hod. -  odpovede na vaše otázky o všetkom, čo vás zaujíma. Budeme veľmi radi, ak svoje otázky zašlete vopred najneskôr do piatku  10.4. na malek@ archery.sk  (tá medzera v mailovej adrese tam samozrejme nie je - je to tak uvedené kvôli spamovacím robotom). Dískusia. 


(Časový harmonogram môže byť zmenený / posunutý na základe vývoja celého podujatia. Stretnutie sa skončí pred 11.hodinou - pred priamym prenosom veľkonočného požehnania Urbi et orbi z Vatikánu, ktorý začína 11:55 hod.)TECHNICKÉ POŽIADAVKY: 

Je potrebný počítač alebo mobil s prístupom na internet.

Počítač:  

Účastníci školenia potrebujú na školenie počítač s reproduktorom, prípadne mikrofónom. Toto spĺňa klasický notebook. 

Kamera nie je podmienkou - iba ak by ste chceli, aby vás videli aj ostatní. Mikrofón nie je nutný vtedy, ak sa nechcete pýtať ústne. Nič sa vopred nemusí inštalovať!

Odporúčame dať si slúchadlá s mikrofónom, čím budete lepšie počuť a aj my ostatní vás budeme počuť.

Ako sa pripojiť:
Otvorte si v prehliadači Google Chrome tento link: https://meet.jit.si/archery3Dsk (v Internet Exploreri to nefunguje)
Povoľte danej aplikácií/stránke, že môže používať Váš mikrofón a kameru (to sa pýta po anglicky, povoľte to).


Kľud: prosíme na školení byť v tichej miestnosti (hlavne v časti, kde bude diskusia, aby sme sa dobre počuli.). 


Mobily: ak nemáte notebook/počítač, môžete sa zúčastniť školenia aj na svojom mobile / tablete. Je ale potrebné si predtým nainštalovať aplikáciu: JITSI MEET. Vyzerá to nasledovne: 
Ako to bude prebiehať: Pred začiatkom školenia dostanete všetci krátku inštruktáž, čo a ako používať. Počas školenia bude možné sa Arniho pýtať ústne, či písomne na to, čo vás zaujíma

DOTAZY NA DISKUSIU:

Arni rád zodpovie na vaše otázky o všetkom, čo vás zaujíma. Pokiaľ máte otázku, svoju otázku zašlite vopred najneskôr do piatku  10.4. na malek@ archery.sk  (tá medzera v mailovej adrese tam samozrejme nie je - je to tak uvedené kvôli spamovacím robotom).


Arni (napravo) na West Cupe v Mníchovej Lehote v roku 2017Divízie:

HU, CU, TRLB, TRRB, OL, CRB, BB, PBHB, CB, nováčik / bez zaradenia

Vekové kategórie:

Deti, Kadet, Senior 18+, Veterán 51+

Štartovné:

zdarma

Program:

Ocenenie:

Ubytovanie:

Iné:

Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba